خراسان شمالی رتبه نخست ادارات انتقال خون کشور را کسب کرد

هادی نوری در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به ارزیابی اداره کل انتقال خون خراسان شمالی در میان ادارات کل سراسر کشور اظهار کرد: بر اساس رتبه بندی و ارزیابی انجام شده از سوی سازمان انتقال خون ایران، اداره کل انتقال خون خراسان شمالی رتبه نخست ارزیابی عملکرد را در کشور کسب کرد. […]

هادی نوری در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به ارزیابی اداره کل انتقال خون خراسان شمالی در میان ادارات کل سراسر کشور اظهار کرد: بر اساس رتبه بندی و ارزیابی انجام شده از سوی سازمان انتقال خون ایران، اداره کل انتقال خون خراسان شمالی رتبه نخست ارزیابی عملکرد را در کشور کسب کرد.
مدیرکل انتقال خون خراسان شمالی در ادامه خاطرنشان کرد: این اداره کل در میان دستگاه‌های اجرایی خراسان شمالی نیز طی سال ۱۴۰۱ توانست رتبه برتر استانی را کسب کند.
وی همچنین به برخی شاخص‌های ارزیابی شده نیز اشاره کرد و گفت: رشد شاخص‌های اهدا خون، کسب عنوان استان برتر در رشد اهدا خون، رتبه نخست در رشد اهدا خون مستمر، کسب رتبه نخست رشد تعداد اهدا خون بانوان، کسب رتبه سوم در رشد شاخص اهدا خون بانوان، خرید دو دستگاه اتوبوس سیار و راه اندازی مراکز اهدای خون در دو شهرستان، موجب شد تا در ارزیابی ادارات سطح استان عنوان دستگاه برتر و همچنین در میان ادارات انتقال خون کشور رتبه نخست را کسب کنیم.
نوری در انتها گفت: در ارزیابی‌های صورت گرفته، اداره کل انتقال خون خراسان شمالی رتبه اول و پس از آن استان‌های اردبیل و هرمزگان حائز رتبه‌های دوم و سوم شدند.

منبع : خبرگزاری مهر