خسارت‌های وارده به ایذه و باغملک توسط کارشناسان ارزیابی شد

صادق خلیلیان در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس بیان کرد: کشور به مدت یک هفته درگیر سیلاب ناشی از شرایط آب و هوایی همرفتی است و مناطق شرق و شمال شرق خوزستان از جمله شهرستان‌های ایذه و باغملک تحت تأثیر سامانه مانسون قرار گرفتند. وی با بیان اینکه خساراتی به باغات و مزارع و زیر […]

صادق خلیلیان در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس بیان کرد: کشور به مدت یک هفته درگیر سیلاب ناشی از شرایط آب و هوایی همرفتی است و مناطق شرق و شمال شرق خوزستان از جمله شهرستان‌های ایذه و باغملک تحت تأثیر سامانه مانسون قرار گرفتند.
وی با بیان اینکه خساراتی به باغات و مزارع و زیر ساخت‌های شهری وارد شده است، افزود: در این بازدید گروه‌های کارشناسی نیز خسارت‌های وارده به شهرستان‌های ایذه و باغملک را ارزیابی کردند و پس از تکمیل اطلاعات ما به دولت منعکس خواهیم کرد.
خلیلیان با اشاره به اینکه این شرایط آب و هوایی در خوزستان ادامه دارد، گفت: عصر امروز بخش‌هایی از خوزستان درگیر این شرایط آب و هوایی شد.
استاندار خوزستان اظهار کرد: چهار نفر از هموطنان ما در این شرایط آب و هوای جان خود را از دست دادند که دو نفر بر اثر صاعقه و دو نفر نیز بر اثر سیلاب فوت کردند.