خسارت بیش از ۲ میلیاردی وزش باد به تاسیسات راهداری فومن

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عمار رهبری بعد از ظهر دوشنبه در گفت و گو با رسانه‌ها با اشاره به وقوع باد شدید در شهرستان فومن اظهار کرد: وقوع این تندبادها خساراتی را به تأسیسات راهداری در سطح جاده‌ها وارد کرده است. وی افزود: وزش باد گرم که از ساعت ۱۱ در فومن آغاز شده […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عمار رهبری بعد از ظهر دوشنبه در گفت و گو با رسانه‌ها با اشاره به وقوع باد شدید در شهرستان فومن اظهار کرد: وقوع این تندبادها خساراتی را به تأسیسات راهداری در سطح جاده‌ها وارد کرده است.
وی افزود: وزش باد گرم که از ساعت ۱۱ در فومن آغاز شده سبب افتادن ۲۱ اصله درخت چنار در مسیر ۸ کیلومتری جاده فومن به تولم شهر صومعه سرا شد.

رهبری با اشاره به اینکه بر اثر وزش باد خسارت‌های زیادی به روشنایی، گارد ریل‌ها و ترانس‌ها و تیرهای چراغ برق در مسیر جاده فومن به تولم شهر وارد شده است، گفت: میزان این خسارت‌ها بیش از ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.
رئیس راهداری و حمل نقل جاده‌ای فومن با اشاره به اینکه کارکنان راهداری فومن به صورت آماده باش هستند، اضافه کرد: با تلاش مأموران راهداری راه ارتباطی فومن رشت باز است.

منبع : خبرگزاری مهر