خسارت دیدگان سیلاب به جهاد کشاورزی و بنیاد مسکن مراجعه کنند

به گزارش سردبیر پرس، اطلاعیه ستاد بازسازی و باز توانی مدیریت بحران سیلاب مرداد ۱۴۰۱ استان مرکزی به شرح زیر است. با توجه به بارش‌های کم نظیر و سیل آسا در بیشتر مناطق استان در روزهای اخیر، به استحضار مردم شریف استان می‌رساند چنانچه به واسطه سیلاب و یا شدت جریان بارش دچار خساراتی در […]

به گزارش سردبیر پرس، اطلاعیه ستاد بازسازی و باز توانی مدیریت بحران سیلاب مرداد ۱۴۰۱ استان مرکزی به شرح زیر است.
با توجه به بارش‌های کم نظیر و سیل آسا در بیشتر مناطق استان در روزهای اخیر، به استحضار مردم شریف استان می‌رساند چنانچه به واسطه سیلاب و یا شدت جریان بارش دچار خساراتی در بخش‌های مسکن و کشاورزی شده‌اند حداکثر تا روز سه شنبه مورخ ۱۸ / ۵ / ۱۴۰۱ جهت پیگیری ارزیابی خسارات به بنیاد مسکن و جهاد کشاورزی شهرستان خود مراجعه نمایند.
جهاد کشاورزی وظیفه ارزیابی خسارات وارده به بخش‌های زراعی، باغی، دام و طیور، قنوات، راه‌های بین مزارع و… را بر عهده دارد.
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز وظیفه ارزیابی خسارات وارده به منازل مسکونی و تجاری در مناطق شهری و روستایی را برعهده دارد.
فرمانداری‌ها نیز موظف به نظارت و بررسی شرایط ارزیابی واحدهای خسارت دیده می‌باشند و آماده دریافت هر گونه گزارش در این زمینه هستند.
با دستور استاندار محترم مرکزی کلیه ظرفیت‌های موجود جهت جبران حداکثری خسارات وارده به هم استانی‌های عزیز با بسیج تمام امکانات در حال پیگیری می‌باشد.