خطر تکرار یک اشتباه شوم برای مهاجم پرسپولیس

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علیرضا خدادادی بازیکن رده امید پرسپولیس که در رقابت‌های زیر ۲۳ سال فوتبال باشگاهی کشور عنوان آقای گلی را دارد پس از حضور چند دقیقه‌ای در جریان بازی بزرگسالان پرسپولیس و گل گهر سیرجان دچار آسیب دیدگی شد. مهاجم جوان پرسپولیس پس از آزمایش‌های اولیه با تشخیص پارگی ربات صلیبی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علیرضا خدادادی بازیکن رده امید پرسپولیس که در رقابت‌های زیر ۲۳ سال فوتبال باشگاهی کشور عنوان آقای گلی را دارد پس از حضور چند دقیقه‌ای در جریان بازی بزرگسالان پرسپولیس و گل گهر سیرجان دچار آسیب دیدگی شد.
مهاجم جوان پرسپولیس پس از آزمایش‌های اولیه با تشخیص پارگی ربات صلیبی زانوی پایش روبرو شد اما تکرار آزمایش‌های او نظر متفاوت پزشکان را به همراه داشت تا مشغول فیزیوتراپی شود.
خدادادی در حالی فعلاً پای خود را به تیغ جراحان نمی‌سپارد که اتقاقی مشابه در فصل گذشته برای عیسی آل کثیر رخ داد که او نیز در ابتدا از این امر سر باز زد اما پس از شش ماه چاره‌ای جز عمل جراحی نداشت تا از لیست بازیکنان پرسپولیس در نیم فصل اول کنار گذاشته شود. حالا خدادادی با تکرار تجربه تلخ آل کثیر روبرو است اما او و کادر پزشکی پرسپولیس باید هر چه زودتر درباره آسیب دیدگی تصمیم گیری کنند تا اشتباه آل کثیر تکرار نشود.