خطیب مسجدالاقصی: اجازه هتک حرمت مسجدالاقصی را نمی دهیم

به گزارش سردبیر پرس به نقل وبگاه شهاب، «شیخ عکرمه صبری» خطیب مسجدالاقصی با بیان اینکه ادعاهای «ایتمار بن گویر» رئیس حزب «قدرت یهودی» درباره این مسجد نژادپرستانه و مردود است، تاکید کرد: هرگز اجازه هتک حرمت این مکان مقدس را نمی دهیم. خطیب مسجدالاقصی رژیم صهیونیستی را مسئول کامل تهدیدهای بن گویر دانست و […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل وبگاه شهاب، «شیخ عکرمه صبری» خطیب مسجدالاقصی با بیان اینکه ادعاهای «ایتمار بن گویر» رئیس حزب «قدرت یهودی» درباره این مسجد نژادپرستانه و مردود است، تاکید کرد: هرگز اجازه هتک حرمت این مکان مقدس را نمی دهیم.
خطیب مسجدالاقصی رژیم صهیونیستی را مسئول کامل تهدیدهای بن گویر دانست و تاکید کرد که ملت فلسطین به او یا سایر صهیونیست ها اجازه هتک حرمت مسجدالاقصی را نمی دهد.
وی افزود: خطر تهدیدات بن گویر منجر به تشدید تنش در مسجد الاقصی و درگیری نمازگزاران مسلمان در این مکان مقدس با صهیونیست ها خواهد شد.
عکرمه صبری از شهروندان بیت المقدس اشغالی خواست که نسبت به تلاش های تحریک آمیز شهرک نشینان صهیونیست آگاه باشند و به آنها اجازه یورش به مسجد الاقصی را ندهند.
بن گویر که قرار است در کابینه بنیامین نتانیاهو سمت وزیر امنیت داخلی را به دست بگیرد متعهد به تغییر وضعیت موجود مسجد الاقصی و تشدید شهرک سازی در کرانه باختری اشغالی شده است.
رئیس حزب «قدرت یهودی» به نژادپرستی و فلسطینی ستیزی معروف است و در اکثر نزاع های سال های اخیر بین شهرک نشینان صهیونیست و فلسطینیان مقیم کرانه باختری و سرزمین های اشغالی به ویژه شرق بیت المقدس نقش داشته است.
وی در تازه ترین اظهارات خود خواستار افزایش نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی برای مقابله با فلسطینیان شد.

منبع : مهر نیوز