خیران ۱۳ میلیارد تومان برای نوسازی مدارس کرج هزینه کردند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمد محمدی‌فرد صبح چهارشنبه در حاشیه بازدید از روند نوسازی مدارس شهرستان کرج با اشاره به اهمیت مدرسه‌سازی و نیاز مبرم استان البرز به وجود و اقدام خیرین مدرسه‌ساز نیکوکار اظهار کرد: مرکز نیکوکاری نوسازان مدرسه‌ساز به عنوان مرکز نیکوکاری تخصصی زکات به بحث مدرسه‌سازی و مشارکت در ساخت مدرسه […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمد محمدی‌فرد صبح چهارشنبه در حاشیه بازدید از روند نوسازی مدارس شهرستان کرج با اشاره به اهمیت مدرسه‌سازی و نیاز مبرم استان البرز به وجود و اقدام خیرین مدرسه‌ساز نیکوکار اظهار کرد: مرکز نیکوکاری نوسازان مدرسه‌ساز به عنوان مرکز نیکوکاری تخصصی زکات به بحث مدرسه‌سازی و مشارکت در ساخت مدرسه ورود کرده است.

وی با اشاره به اینکه این مرکز در دو ماه پایانی سال گذشته شروع به کار کرده است، بیان کرد: این مرکز با کمک مردم و خیرین مدرسه‌ساز با پرداخت وجه نقد، ارائه کالا و خدمات مجموعاً ۱۳ میلیارد تومان برای نوسازی مدارس مناطق محروم کرج هزینه کرده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز با بیان اینکه خیران این مرکز نیکوکاری به طور اختصاصی فعالیت خود را در قالب کمک به آموزش دانش‌آموزان متمرکز کرده‌اند، تصریح کرد: این فعالیت‌ها می‌تواند در حوزه ساخت مراکز آموزشی و یا رفع مشکلات مالی دانش‌آموزان نیازمند باشد. در همین راستا این مرکز با هدف ارتقای آموزش استان البرز فعالیت خود را آغاز کرد است.

وی با بیان اینکه مدرسه‌سازی را می‌توان یک تجارت معنوی بسیار پربرکت دانست، متذکر شد: مرکز نیکوکاری نوسازی مدارس با مشارکت شما خیرین مدرسه‌ساز و دغدغه‌مند می‌تواند نقش خود را در این راه سخت اما شیرین ایفا کند.