دادستان انتظامی سردفتران و دفتریاران سازمان ثبت معرفی شد

به گزارش سردبیر پرس، در هفتاد و سومین جلسه شورای عالی تحول و تعالی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، دادستان جدید انتظامی سردفتران و دفتریاران این سازمان معرفی شد. در این مراسم با تقدیر از زحمات «سید عبدالعزیز الیاسی» که پیش از این عهده‌دار این سمت بود و چندی پیش از سوی رئیس سازمان […]

به گزارش سردبیر پرس، در هفتاد و سومین جلسه شورای عالی تحول و تعالی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، دادستان جدید انتظامی سردفتران و دفتریاران این سازمان معرفی شد.
در این مراسم با تقدیر از زحمات «سید عبدالعزیز الیاسی» که پیش از این عهده‌دار این سمت بود و چندی پیش از سوی رئیس سازمان ثبت به‌عنوان مدیرکل امور اسناد و سردفتران این سازمان منصوب شده بود، رضا اعظمی به عنوان دادستان جدید سردفتران و دفتریاران سازمان ثبت منصوب شد.
در این حکم با اشاره به بکارگیری دقیق سیاست‌ها و رهنمودهای رئیس قوه قضائیه و برنامه‌های راهبردی سازمان ثبت، بر زمینه‌سازی لازم جهت ارائه خدمات مطلوب توأم با سرعت و دقت به مردم با ارتقای سطح کیفی تأکید شده است.
اعظمی پیش از این به‌عنوان معاون قضائی و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کردستان، مستشار دادگاه‌های تجدیدنظر، رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب در شهرستان‌های این استان خدمت کرده است.

منبع : مهر نیوز