دانشجویان کم برخوردار دانشگاه علامه طباطبایی حمایت می شوند

غلامرضا لطیفی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس گفت: با توجه به گستردگی نیازهای مالی دانشجویان، توانستیم صندوق قرض الحسنه جهاد دانشگاهی را در معاونت دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی فعال کنیم. وی ادامه داد: این موضوع با اسقبال دانشجویان مواجه شد بنابراین یک تفاهم نامه نیز با کمیته امداد امام خمینی (ره) منعقد کردیم تا […]

غلامرضا لطیفی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس گفت: با توجه به گستردگی نیازهای مالی دانشجویان، توانستیم صندوق قرض الحسنه جهاد دانشگاهی را در معاونت دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی فعال کنیم.
وی ادامه داد: این موضوع با اسقبال دانشجویان مواجه شد بنابراین یک تفاهم نامه نیز با کمیته امداد امام خمینی (ره) منعقد کردیم تا دانشجویان کم برخوردار تحت پوشش حمایتی این کمیته قرار گیرند.
معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی افزود: همچنین در حوزه تربیت بدنی اقدامات جدی در ورزش همگانی و فردی انجام داده ایم به طوریکه در برنامه ریزی جدیدی که صورت گرفته است ظرفیت های تربیت بدنی و ورزش دانشگاه افزایش خواهد یافت.
لطیفی یادآور شد: دانشگاه علامه طباطبایی بیش از ۱۷ هزار دانشجو دارد که در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل می‌کنند که ۶۰ درصد این دانشجویان در مقطع تحصیلات تکمیلی حضور دارند.