دانشگاه‌ها و مقاطع تحصیلی استان‌ تهران تا پایان هفته غیر حضوری شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عصر سه شنبه و بر اساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوا، روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۲۸ و ۲۹ دی ماه در تمامی شهرستان‌های استان تهران به استثنا شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه، کودکستان‌ها تعطیل و تمامی مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه و دانشگاه‌ها غیرحضوری و به صورت مجازی دایر است. […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عصر سه شنبه و بر اساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوا، روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۲۸ و ۲۹ دی ماه در تمامی شهرستان‌های استان تهران به استثنا شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه، کودکستان‌ها تعطیل و تمامی مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه و دانشگاه‌ها غیرحضوری و به صورت مجازی دایر است.
همچنین تصمیم‌گیری برای برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان و یا تعویق امتحانات در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی بعهده رؤسای دانشگاه‌ها خواهد بود.
بر اساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوای تهران، طرح زوج و فرد از درب منازل شهروندان اجرا و طرح ترافیک فروخته نخواهد شد.
بر این اساس پلیس راهور فاتب و پلیس تهران بزرگ از تردد شبانه کامیون‌ها به استثنای کامیون‌های حامل سوخت و مواد فاسدشدنی در سطح شهر تهران طی این دو روز جلوگیری خواهد کرد.
همچنین فعالیت‌های ورزشی در محیط باز و سربسته در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ممنوع است و اداره کل ورزش و جوانان ملزم به نظارت بر این امر است.
از شهروندان تقاضا می‌شود از تردد غیرضروری خودداری کنند.
همچنین رؤسای ادارات با تقاضای مرخصی مادران دارای فرزند دانش‌آموز موافقت نمایند.