دانش آموزان و دانشجویان پایه‌های اصلی انقلاب هستند

‌به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سیدحامد عاملی صبح سه شنبه در مراسم زنگ انقلاب در مدرسه شهید مدرس اردبیل اظهار کرد: مشارکت جوانان در اداره کشور بر نشاط انقلاب می‌افزاید و باید در ادامه مسیر انقلاب از ظرفیت‌های جوانان استفاده شود. وی خاطرنشان کرد: تنها عامل رشد هر جامعه‌ای انسان است و باید جوانان با […]

‌به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سیدحامد عاملی صبح سه شنبه در مراسم زنگ انقلاب در مدرسه شهید مدرس اردبیل اظهار کرد: مشارکت جوانان در اداره کشور بر نشاط انقلاب می‌افزاید و باید در ادامه مسیر انقلاب از ظرفیت‌های جوانان استفاده شود.
وی خاطرنشان کرد: تنها عامل رشد هر جامعه‌ای انسان است و باید جوانان با توجه به ارتقای علمی برای پیشرفت و آبادانی آینده کشور و استان تلاش کنند.
استاندار اردبیل با اشاره به اینکه جوانان باید از آرمان‌ها و ارزش‌های اصلی انقلاب آگاهی یابند و با اتکا به این ارزش‌ها و گفتمان‌ها مسیر آینده را ترسیم کنند، تصریح کرد: مبانی، ارزش‌ها و گفتمان‌های انقلاب قابل تغییر نیست و ما تا آخرین نفس پیرو مبانی و منویات انقلاب اسلامی هستم.
عاملی گفت: شیوه‌های اداره کشور نیازمند تغییر بوده و باید با استفاده از روش‌های نو و تفکر جوانان مسیر رشد و توسعه سرعت گیرد.
وی افزود: انقلاب ۵۷ ثمره حرکت‌های حصرت امام خمینی (ره) از سال‌های قبل بوده و این انقلاب با هدف توجه به عزت مردم، رفع تبعیض و استفاده همه مردم از منابع کشور انجام شد.
استاندار اردبیل اظهار کرد: این گفتمان‌ها و ارزش‌های انقلاب باید به نسل جدید انتقال یابد و این نسل با تلاش و کوشش و اتکا به علم برای پیشرفت و آبادانی تلاش کنند.