«درماندن در وضعیت آخر» به «صدای نمایش‌نامه‌نویس» رسید

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی کانون نمایش‌نامه‌نویسان و مترجمان تئاتر ایران، در پنجمین نشست «صدای نمایش‌نامه‌نویس»، دور جدید از سلسله‌ نشست‌های نمایش‌نامه‌خوانی این کانون، نمایش‌نامه‌ «درماندن در وضعیت آخر» نوشته‌ شکوفه آروین و با حضور و نمایش‌نامه‌خوانی نویسنده، ساعت ۱۸:۳۰ روز شنبه ۴ آذرماه ۱۴۰۲، در تماشاخانه‌ جوانمرد نمایش‌نامه‌خوانی می‌شود. در […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی کانون نمایش‌نامه‌نویسان و مترجمان تئاتر ایران، در پنجمین نشست «صدای نمایش‌نامه‌نویس»، دور جدید از سلسله‌ نشست‌های نمایش‌نامه‌خوانی این کانون، نمایش‌نامه‌ «درماندن در وضعیت آخر» نوشته‌ شکوفه آروین و با حضور و نمایش‌نامه‌خوانی نویسنده، ساعت ۱۸:۳۰ روز شنبه ۴ آذرماه ۱۴۰۲، در تماشاخانه‌ جوانمرد نمایش‌نامه‌خوانی می‌شود.
در این رویداد فرهنگی‌هنری، نمایش‌نامه‌ها توسط خودِ نمایش‌نامه‌نویس یا مترجم نمایش‌نامه، نمایش‌نامه‌خوانی و ضبط تصویری می‌شود.
در نشست‌های پیشین «صدای نمایش‌نامه‌نویس»، نمایش‌نامه‌های «مجلس شبیه در ذکر مصائب استاد نوید ماکان و همسرش رُخشید فرزین» نوشته‌ بهرام بیضایی و «هیچ‌کس به ما سلامی نکرد» نوشته‌ قطب‌الدین صادقی و «امپراطور و آشور» نوشته‌ فرناندو آرابال و «مَردخوار» نوشته‌ علی عابدی نمایش‌نامه‌خوانی شده بود.
علاقه‌مندان برای شرکت در این نشستِ نمایش‌نامه‌خوانی می‌توانند در تاریخ یادشده به تماشاخانه‌ جوانمرد واقع در عمارت خانه‌ تئاتر به نشانیِ خیابانِ استاد نجات‌اللهی، خیابانِ سمیه، پلاک ۲۶۰ مراجعه کنند.
سلسله‌ نشست‌های نمایش‌نامه‌خوانی«صدای نمایش‌نامه‌نویس» به دبیری بهزاد صدیقی و توسط کانون نمایش‌نامه‌نویسان و مترجمان تئاتر ایران، در نخستین شنبه‌ هر ماه در عمارت خانه‌ تئاتر برگزار می‌شود.

منبع : مهر نیوز