دستور وحیدی به استاندار آذربایجان‎‌غربی برای رسیدگی به مردم

به گزارش سردبیر پرس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی در دستوری از محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی خواست به فوریت نسبت به بازگشایی جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی شهرستان و روستاهای استان که طی روزهای اخیر به سبب بارش‌های گسترده برف و باران مسدود شده بود، رسیدگی کند. وحیدی همچنین بر ضرورت امدادرسانی‌های […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی در دستوری از محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی خواست به فوریت نسبت به بازگشایی جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی شهرستان و روستاهای استان که طی روزهای اخیر به سبب بارش‌های گسترده برف و باران مسدود شده بود، رسیدگی کند.
وحیدی همچنین بر ضرورت امدادرسانی‌های فوری به خانواده‌هایی که با برودت هوا امکان دسترسی به شهر برای تأمین مایحتاج و نیازهای عمومی‌شان را ندارند، تأکید و از مدیران استانی خواست با بسیج امکانات و ظرفیت‌های استانی با تمام توان به حمایت از روستاها و ساکنین گرفتار در برف و یخبندان همت گمارند.
وزیر کشور همچنین از سایر استانداران استان‌های شمالی خواست با توجه به احتمال تداوم سامانه بارشی، آمادگی‌های لازم را برای کنترل شرایط و تقویت روند خدمات‌رسانی داشته باشند.

منبع : مهر نیوز