دستگیری اراذل و اوباش سابقه دار دربندرگز

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ مهدی مهدوی نیا شامگاه یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: نظم و امنیت جامعه و آسایش مردم خط قرمز پلیس است و پلیس در برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند. فرمانده انتظامی بندرگز افزود: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ مهدی مهدوی نیا شامگاه یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: نظم و امنیت جامعه و آسایش مردم خط قرمز پلیس است و پلیس در برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.
فرمانده انتظامی بندرگز افزود: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر اینکه سه نفر با تیراندازی، ایجاد درگیری و مزاحمت در یکی از محلات شهرستان بندرگز موجب سلب آسایش عمومی و نگرانی شهروندان بوده و از محل متواری شده بودند، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی گفت: مأموران انتظامی با انجام اقدامات تخصصی و اطلاعاتی، متهمان را که سه نفر از اراذل و اوباش سابقه دار شهرستان بودند، شناسایی و طی هماهنگی قضائی آنها را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.
مهدوی نیا با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، بیان کرد: پلیس برای برقراری نظم و امنیت و ارتقا احساس آرامش در بین مردم با مخلان نظم و امنیت به طور قاطع و قانونی برخورد می‌کند.
منبع : مهر نیوز