دستگیری سارقان زورگیر در تبریز

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ رمضان الهوردیان در جمع خبرنگاران گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع سرقت با شیوه زورگیری در یکی از مناطق تبریز، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران کلانتری ۱۹ قرار گرفت. وی افزود: مأموران کلانتری ۱۹ با حضور به موقع در محل مشاهده می‌کنند سه نفر با […]

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ رمضان الهوردیان در جمع خبرنگاران گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع سرقت با شیوه زورگیری در یکی از مناطق تبریز، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران کلانتری ۱۹ قرار گرفت.
وی افزود: مأموران کلانتری ۱۹ با حضور به موقع در محل مشاهده می‌کنند سه نفر با یک خودرو سرقتی در حال سرقت هستند که با مشاهده مأموران از محل متواری می‌شوند.
سرهنگ الهوردیان اظهار کرد: متهمان که به ایست و تذکرات پلیس توجه نکرده و در اتوبان آذرشهر در خلاف جهت اتوبان رانندگی می‌کردند پس از چند بار هشدار خودرو توقیف که در این حین با سلاح سرد به سمت مأموران حمله ور شدند که مأموران نیز با شلیک هوایی سارقین را دستگیر و در حین دستگیری یکی از سارقین مصدوم که از طریق اورژانس به بیمارستان منتقل و تحت مداوا قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان تبریز نیز گفت: متهمان دستگیر شده در حال حاضر برای تکمیل تحقیقات پلیسی در اختیار هستند که خبرهای تکمیلی متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع : مهر نیوز