دستگیری ستاره سابق NBA در ایندیانا!

ستاره سابق NBA به دلیل حمل سلاح گرم و استفاده‌ی مواد مخدر، دستگیر شد. به گزارش سردبیر پرس، راجون روندو گارد سابق NBA که سابقه بازی برای تیم‌هایی مثل کلیولند کاوالیرز، آتلانتا هاکس، نیواورلینز پلیکانز، ساکرامنتو کینگز و بوستون سلتیکس را دارد، دوشنبه شب به دلیل حمل سلاح گرم دستگیر شد. طبق گزارشات پلیس محلی […]

ستاره سابق NBA به دلیل حمل سلاح گرم و استفاده‌ی مواد مخدر، دستگیر شد.
به گزارش سردبیر پرس، راجون روندو گارد سابق NBA که سابقه بازی برای تیم‌هایی مثل کلیولند کاوالیرز، آتلانتا هاکس، نیواورلینز پلیکانز، ساکرامنتو کینگز و بوستون سلتیکس را دارد، دوشنبه شب به دلیل حمل سلاح گرم دستگیر شد.
طبق گزارشات پلیس محلی ایندیانا، خودروی شخصی روندو به دلیل یک تخلف رانندگی توسط پلیس متوقف شده است که هنگام بازدید پلیس؛ یک سلاح گرم، لوازم استعمال مواد مخدر و ماری‌جوانا در ماشین این ستاره سابق NBA یافت شده است.
طبق گزارش ESPN، روندو در یکی از زندان‌های جکسون کانتی بازداشت بوده که با قرار وثیقه آزاد شده است. ضمن اینکه این ستاره سابق NBA، طبق حکم پلیس آمریکا اجازه حمل و نگهداری سلاح گرم را نداشته است.
سال ۲۰۲۲ راجون روندو به تهدید یک زن با تفنگ محکوم شده و از آن پس پلیس آمریکا اجازه حمل سلاح گرم را از این بازیکن سابق NBA گرفته است. روندو و آن زن به صورت توافقی از هم جدا شده‌اند.
روندو ۱۶ فصل در لیگ NBA بازی کرده و آخرین تیم‌های این ستاره اسبق بسکتبال جهان، تیم‌های لس‌آنجلس لیکرز و کلیولند کاوالیرز در فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۲ بوده‌اند. او همچنین سابقه ۴ بار حضور در مسابقه آل‌استار و کسب دو عنوان قهرمانی لیگ NBA را در کارنامه خود دارد.
انتهای پیام
منبع : ایسنا