دستگیری عاملان آدم ربایی تبعه ترکیه‌ای در مراغه

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ علی ریحانی افزود: در پی کسب خبری مبنی بر ربایش یک تاجر ۵۰ ساله تبعه ترکیه از شهری در شمال کشور و انتقال آن به مراغه با انگیزه اختلافات مالی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت. وی گفت: با انجام تحقیقات گسترده در […]

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ علی ریحانی افزود: در پی کسب خبری مبنی بر ربایش یک تاجر ۵۰ ساله تبعه ترکیه از شهری در شمال کشور و انتقال آن به مراغه با انگیزه اختلافات مالی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
وی گفت: با انجام تحقیقات گسترده در خصوص یافتن سر نخ‌های از فرد ربوده شده، مخفیگاه ربایندگان و محل نگهداری تبعه ترکیه‌ای شناسایی شد و با هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی، تاجر ربوده شده در سلامت کامل رها سازی و یکی از ربایندگان نیز دستگیر شد.
سرهنگ ریحانی خاطرنشان کرد: مأموران پلیس آگاهی در ادامه تحقیقات ۲ نفر از همدستان وی را نیز شناسایی و دستگیر کردند و آنها را برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل دادند.
جانشین فرمانده انتظامی مراغه ادامه داد: متهمان دستگیر شده در بازجویی‌های تکمیلی، علت ربودن تاجر ترکیه‌ای را با انگیزه اختلافات مالی بر سر معامله سیب به ارزش ۴۰ میلیارد ریال اعلام کردند.

منبع : مهر نیوز