دستگیری عاملان تیراندازی در کرمانشاه

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ علیرضا دلیری اظهار کرد: پس از وقوع یک مورد درگیری منجر به تیراندازی در چهار راه ارشاد به سمت پارک معلم کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت. وی ادامه داد: با حضور مأموران کلانتری ۲۲ بهمن در محل شخصی به آنها مراجعه و عنوان کرد ۲ […]

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ علیرضا دلیری اظهار کرد: پس از وقوع یک مورد درگیری منجر به تیراندازی در چهار راه ارشاد به سمت پارک معلم کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.
وی ادامه داد: با حضور مأموران کلانتری ۲۲ بهمن در محل شخصی به آنها مراجعه و عنوان کرد ۲ نفر سوار بر ۲ دستگاه خودرو سمند و پژوپارس به جهت ترساندن وی اقدام به تیراندازی هوایی کرده و سپس متواری شده اند.
دلیری خاطرنشان کرد: مأموران در ادامه و با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی عاملان تیراندازی شده و در عملیاتی غافلگیرانه هر ۲ عامل تیراندازی و یک همدست آنها را دستگیر کردند.
رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه با اشاره به توقیف یک دستگاه خودرو پژو پارس متعلق به عاملان تیراندازی از معرفی نفرات دستگیر شده به دستگاه قضائی خبر داد.
طبق اعلام مقامات قضائی کرمانشاه حدود ۵۰۰ محکوم جرایم تیراندازی و قاچاق اسلحه در زندان‌های استان به سر می‌برند و بیش از ۱۰ ماه است که تمام مرخصی‌های آنها لغو شده است.

منبع : مهر نیوز