دستگیری عامل انتشار فراخوان‌ های تجمعات در زاهدان

در راستای اشراف اطلاعاتی، رصد و پایش مستمر فضای مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا این فرماندهی، شناسایی و دستگیری عوامل اصلی و پشت پرده انتشار فراخوان های تجمعات غیرقانونی در دستور کار ویژه ماموران پلیس فتا سیستان و بلوچستان قرار دارد. رئیس پلیس فتا سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل انتشار فراخوان‌های تجمعات غیرقانونی و […]

در راستای اشراف اطلاعاتی، رصد و پایش مستمر فضای مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا این فرماندهی، شناسایی و دستگیری عوامل اصلی و پشت پرده انتشار فراخوان های تجمعات غیرقانونی در دستور کار ویژه ماموران پلیس فتا سیستان و بلوچستان قرار دارد. رئیس پلیس فتا سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل انتشار فراخوان‌های تجمعات غیرقانونی و تشویش اذهان عمومی در عملیات پلیس فتا شهرستان زاهدان خبر داد.
 
سرهنگ حسن کیخا شامگاه یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: در راستای اشراف اطلاعاتی، رصد و پایش مستمر فضای مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا این فرماندهی، شناسایی و دستگیری عوامل اصلی و پشت پرده انتشار فراخوان های تجمعات غیرقانونی در دستور کار ویژه ماموران پلیس فتا سیستان و بلوچستان قرار دارد.
 
وی افزود: ماموران پلیس فتا سیستان و بلوچستان با اشراف اطلاعاتی و رصد دقیق فضای مجازی موفق شدند گرداننده یکی از صفحات اجتماعی که با انتشار مطالب تحریک آمیز اقدام به تشویش اذهان عمومی و شکل گیری تجمعات اعتراضی و خرابکارانه می‌کرد شناسایی و با هماهنگی قضایی دستگیر کنند.
 
این مقام انتظامی اظهار داشت: متهم در تحقیقات تخصصی، پس از مواجهه با اسناد و مدارک پلیس به جرائم خود اقرار کرد که در این خصوص پرونده تشکیل و وی جهت اقدامات قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.
 
وی خاطرنشان کرد: پلیس با هوشیاری و اشرافیت بالا هرگونه تحرک افراد اخلالگر در فضای حقیقی و مجازی را زیر نظر دارد و اجازه ناامن کردن فضای آرام کشور را به هیچ کس نخواهد داد.
 
سرهنگ کیخا از کاربران خواست در مواجهه با موارد مشکوک و مخل نظم اجتماعی مراتب را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.gov.ir و یا شماره گیری ۰۹۶۳۸۰ آن را به پلیس فتا اعلام کنند.