دستگیری عامل قتل ۲ کاسب کرمانشاهی توسط پلیس در کمتر از ۴۸ ساعت

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، امیرحیدر محمدی ظهر یکشنبه در صحنه بازسازی ۲ فقره قتل که در یکی از مجتمع‌های تجاری شهر کرمانشاه انجام گرفت، اظهار کرد: روز پنجشنبه هفته گذشته مصادف با ۲۳ شهریور ماه یک مورد تیراندازی منجر به قتل در مجتمع تجاری محله مسکن کرمانشاه به مرکز عملیات پلیس اعلام شد. وی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، امیرحیدر محمدی ظهر یکشنبه در صحنه بازسازی ۲ فقره قتل که در یکی از مجتمع‌های تجاری شهر کرمانشاه انجام گرفت، اظهار کرد: روز پنجشنبه هفته گذشته مصادف با ۲۳ شهریور ماه یک مورد تیراندازی منجر به قتل در مجتمع تجاری محله مسکن کرمانشاه به مرکز عملیات پلیس اعلام شد.
وی افزود: پس از دریافت گزارش سریعاً نیروهای انتظامی به محل حادثه اعزام شدند و عوامل دادستانی نیز در محل حاضر شدند.
بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه تصریح کرد: پس بررسی مشخص شد یکی از کسبه به دنبال اختلاف با سایر کسبه در همسایگی خود با سلاح کلت کمری اقدام به شلیک و قتل آنها کرده است.
محمدی بیان کرد: پس ارتکاب به قتل توسط متهم و فرار از صحنه جرم رسیدگی به پرونده در دستور کار قرار گرفت و در کمتر از ۴۸ ساعت متهم در یکی از شهرهای مرکزی دستگیر به استان انتقال یافت.
وی ادامه داد: پس از انتقال متهم به کرمانشاه سریعاً بازسازی صحنه جرم در دستور کار قرار گرفت و پرونده متهم به سه عنوان مباشرت در پرونده قتل عمدی، حمل و نگهداری سلاح گرم و تظاهر و قدرت نمایی با سلاح گرم بررسی می‌شود.

منبع : مهر نیوز