دستگیری مرد زن نما که از رانندگان سرقت می‌کرد

به گزارش سردبیر پرس، سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی اظهار داشت: در پی وقوع سرقت‌های سریالی از رانندگان در سطح شهر تهران از سوی یک مرد زن نما، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت. وی افزود: کارآگاهان در گام نخست طی تحقیقات میدانی و […]

به گزارش سردبیر پرس، سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی اظهار داشت: در پی وقوع سرقت‌های سریالی از رانندگان در سطح شهر تهران از سوی یک مرد زن نما، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان در گام نخست طی تحقیقات میدانی و اطلاعاتی دریافتند؛ مردی با ظاهر زنانه در سطح شهر تهران به عنوان مسافر درخواست سفر دربستی می کرده و در میانه مسیر، راننده را فریب داده و با استفاده از چاقو اموال با ارزش و پول نقد راننده را به سرقت می برده و از ماشین پیاده و متواری می‌شود.
این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: کارآگاهان در گام بعدی با استفاده از روش‌های میدانی موفق شدند مسیرهای تردد متهم را شناسایی و پس از مراقبت‌های شبانه روزی از وی، در نهایت موفق شدند متهم را در مخفیگاهش دستگیر و به اداره پنجم پلیس آگاهی انتقال دهند.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه با بیان اینکه از مخفیگاه متهم مقداری اموال مسروقه کشف و ضبط شد، عنوان کرد: متهم در بازجویی‌های اولیه منکر حقایق می‌شد، اما با دیدن مدارک و مستندات موجود نهایتاً لب به اعتراف گشود و اقرار کرد که با تغییر چهره به شکل زن به صورت شبانه در خیابان‌های مختلف در سطح شهر تهران به عنوان مسافر سوار ماشین رانندگان می شده و سپس با استفاده از شیوه و شگردهای خاص خودش، راننده را فریب داده و سپس با استفاده از چاقو راننده را به دام می انداخته و تمام اموال با ارزشش را به سرقت می برده است.
سردار ولیپور گودرزی در پایان با بیان اینکه متهم تاکنون به ۴ فقره معترف شده و یک شاکی حضوری نیز داشته است، خاطرنشان کرد: متهم با صدور قرار قانونی از سوی مراجع قضائی، برای شناسایی سایر شکات و دیگر جرایم در اختیار اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت.

منبع : مهر نیوز