دستگیری موبایل قاپ و کشف ۳۰ فقره سرقت در قم

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ امیر مختاری اظهار داشت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد موبایل قاپی از شهروندان عزیز استان قم با اولویت سالمندان، بانوان، کودکان و نوجوانان، موضوع در دستور کار مأموران کلانتری ۱۹ توحید فرماندهی انتظامی شهرستان قم قرار گرفت. وی افزود: با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی هویت اصلی متهم شناسایی […]

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ امیر مختاری اظهار داشت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد موبایل قاپی از شهروندان عزیز استان قم با اولویت سالمندان، بانوان، کودکان و نوجوانان، موضوع در دستور کار مأموران کلانتری ۱۹ توحید فرماندهی انتظامی شهرستان قم قرار گرفت.
وی افزود: با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی هویت اصلی متهم شناسایی و تلاش برای دستگیری وی آغاز شد.
سرهنگ مختاری ادامه داد: مأموران با هماهنگی دستگاه قضائی استان به منزل متهم اعزام و در یک اقدام غافلگیرانه موفق شدند وی را دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان قم اضافه کرد: در بازرسی از منزل متهم یک دستگاه موتورسیکلت که با مخدوش کردن آن به وسیله قفل زنجیر اقدام به موبایل قاپی می‌کرد، کشف شد.
سرهنگ مختاری بیان داشت: در بازجویی به عمل آمده متهم در ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابی شد اما با وجود مدارک و ادله موجود به ۳۰ فقره سرقت موبایل از شهروندان اعتراف کرد و اعلام داشته که همه موبایل‌های سرقتی را به فردی به قیمت بسیار پایینی به فروش رسانده است.
فرمانده انتظامی شهرستان قم ابراز داشت: در ادامه تحقیقات گسترده به عمل آمده مشخص شد مالخر مذکور خود سابقه کیف قاپی و موبایل قاپی داشته که پس از اتمام دوران محکومیت خود، شروع به خرید اموال مسروقه در یک مغازه تعمیرات موبایل در آدرس معلوم می کرده که شناسایی وی نیز در دستور کار مأموران قرار گرفت.
سرهنگ مختاری خاطرنشان کرد: با تلاش مأموران نهایتاً مالخر موصوف نیز شناسایی و در یک عملیات ضربتی در مخفیگاه خود دستگیر شد.

منبع : مهر نیوز