دستگیری ۱۱ متهم کلاهبرداری با ۱۳۷۴ شاکی در نقده

به گزارش سردبیر پرس به نقل از دادگستری آذربایجان غربی، ناصر عتباتی در خصوص جزئیات این پرونده در جلسه بررسی این پرونده در نقده اظهارکرد: پرونده حساس و مهمی با تعداد ۱۳۷۴ نفر شاکی در حوزه قضائی نقده در جریان هست که به لحاظ اهمیت موضوع و کثرت شکات و مالباختگان جلسه‌ای با حضور مسؤلین […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از دادگستری آذربایجان غربی، ناصر عتباتی در خصوص جزئیات این پرونده در جلسه بررسی این پرونده در نقده اظهارکرد: پرونده حساس و مهمی با تعداد ۱۳۷۴ نفر شاکی در حوزه قضائی نقده در جریان هست که به لحاظ اهمیت موضوع و کثرت شکات و مالباختگان جلسه‌ای با حضور مسؤلین قضائی و اطلاعاتی و امنیتی و انتظامی شهرستان نقده در محل دادگستری این شهرستان تشکیل و ابعاد قضیه مورد بررسی دقیق و کارشناسی قرار گرفت.

وی افزود: اموال مالباختگان که در اختیار متهمان است با کارهای دقیق کارشناسی و اطلاعاتی شناسایی و توقیف شد تا مرتکبین نتوانند این اموال را از دسترس خارج کنند.

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی ادامه داد: در این زمینه تعداد ۱۱ نفر متهم دستگیر شده و تحت قرار قانونی هستند.

عتباتی افزود این افراد شرکتی تحت عنوان دارا زرین لوتوس راه انداخته بودند و به وسیله آن از مردم کلاهبرداری کرده و اموال آنها را برده‌اند.

وی ماحصل این جلسه را اولویت دادن به امر شناسایی اموال و وجوه در اختیار متهمان و استرداد سریع به صاحبان آنها عنوان و گفت با تمام توان، تلاش خواهد شد علاوه بر مجازات مرتکبین، مالباختگان در سریع‌ترین زمان ممکن به اموالشان برسند.

وی از مردم خواست فریب کلاهبرداران خصوصاً در فضای مجازی را نخورند و اموال خود را به راحتی در اختیار این سود جویان و فرصت طلبان قرار ندهند و هشدارهای دستگاه‌های قضائی و انتظامی و امنیتی را کاملاً جدی بگیرند.

منبع : مهر نیوز