دستگیری ۴۵۰۰ خرده فروش مواد مخدر در کرمانشاه

سردار مهدی حاجیان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس به اهتمام پلیس برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی و پاسخ به مطالبات مردم اشاره و اظهار کرد: با اجرای طرح‌های متعدد مقابله‌ای و پیشگیرانه توانستیم رشد ۱۴ درصدی سرقت‌ها در ابتدای سال را متوقف و آن را تا نیمه آبان امسال به یک درصد برسانیم. وی […]

سردار مهدی حاجیان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس به اهتمام پلیس برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی و پاسخ به مطالبات مردم اشاره و اظهار کرد: با اجرای طرح‌های متعدد مقابله‌ای و پیشگیرانه توانستیم رشد ۱۴ درصدی سرقت‌ها در ابتدای سال را متوقف و آن را تا نیمه آبان امسال به یک درصد برسانیم.
وی افزود: تلاش می‌کنیم با ادامه همین روند و کنترل مجرمان و سارقان حرفه‌ای، سیر نزولی سرقت‌ها در استان تداوم یافته و مردم بیش از گذشته امنیت را احساس کنند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از دستگیری چهار هزار و ۵۰۰ خرده فروش مواد مخدر و جمع آوری ۲ هزار و ۲۷۰ معتاد متجاهر از سطح شهرها و روستاهای استان خبر داد و گفت: با دستگیری و جمع آوری این افراد قطعاً هم میزان ابتلای جوانان به اعتیاد و هم سرقت‌های خرد کاهش پیدا خواهد کرد.
حاجیان ملاک ارزیابی عملکرد پلیس و موفقیت آنها را رضایت مردم دانست و تصریح کرد: اگر این رضایت از سوی شهروندان وجود داشت به این معناست که پلیس وظایف خود را به خوبی انجام داده است.
وی با بیان اینکه به مردم کرمانشاه قول داده‌ایم آرامش خود را فدای امنیت و آسایش مردم کنیم، افزود: تا پای جان برای امنیت، رفاه و آرامش مردم تلاش کرده و اجازه نمی‌دهیم عده‌ای هنجارشکن به هر نیت و انگیزه‌ای خدشه‌ای در امنیت و آرامش شهروندان ایجاد کنند.
سردار حاجیان در پایان با اشاره به آغاز طرح امنیت محله محور در برخی شهرستان‌های استان، اضافه کرد: این طرح به زودی در کل استان اجرایی و انتظار می‌رود عموم مردم شریف کرمانشاه مأموران پلیس را در اجرای این طرح امنیت آفرین یاری کنند.

منبع : مهر نیوز