دستگیری ۴ آدم‌ربا در دزفول

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ روح الله یاری زاده با اعلام این خبر بیان کرد: پس از رهاسازی گروگان توسط مأموران و متواری شدن آدم ربایان از صحنه جرم، موضوع دستگیری آنها به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی با اشاره به پشتیبانی‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی […]

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ روح الله یاری زاده با اعلام این خبر بیان کرد: پس از رهاسازی گروگان توسط مأموران و متواری شدن آدم ربایان از صحنه جرم، موضوع دستگیری آنها به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی با اشاره به پشتیبانی‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی با تلاش‌های شبانه روزی و اقدامات فنی موفق به شناسایی محل مخفیگاه آدم ربایان شده که پس از هماهنگی با مرجع قضائی در عملیات‌هایی منسجم و ضربتی چهار نفر از عوامل اصلی آدم ربایی را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان دزفول ضمن اشاره به اعتراف متهمان به بزه انتسابی اظهار کرد: متهمان علت و انگیزه خود را از اقدام به آدم ربایی، کسب درآمد نامتعارف و درخواست وجه نقد اعلام کردند.
سرهنگ یاری زاده ضمن اشاره به حمایت‌های همه جانبه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول، تصریح کرد: در این خصوص پرونده مقدماتی تشکیل و متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و از آن طریق روانه زندان شدند.

منبع : مهر نیوز