دشمنان درپی تهاجم فرهنگی همه جانبه به انقلاب اسلامی هستند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت الله مصطفی علما بعد از ظهر سه شنبه در دیدار با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه به مناسبت سالروز تأسیس این نهاد، اظهار کرد: مقام معظم رهبری ۳۰ سال پیش در خصوص برنامه‌های مهم فرهنگی، شبیخون و ناتوی فرهنگی دشمن تذکراتی را گوشزد کردند. وی افزود: دستگاه‌ها […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت الله مصطفی علما بعد از ظهر سه شنبه در دیدار با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه به مناسبت سالروز تأسیس این نهاد، اظهار کرد: مقام معظم رهبری ۳۰ سال پیش در خصوص برنامه‌های مهم فرهنگی، شبیخون و ناتوی فرهنگی دشمن تذکراتی را گوشزد کردند.
وی افزود: دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی باید بیش از گذشته به این مسائل توجه کنند و برای مقابله با نقشه‌های دشمنان برنامه ریزی و تلاش کنند.
امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: تخصیص بودجه برای مسائل فرهنگی، تبیین مسائل اصلی اسلام و نظام اسلامی و خدمات انقلاب و همچنین نقشه‌های دشمن برای تغییر فکر جوانان از جمله مسائلی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
علما با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان بر علیه جوانان، خاطر نشان کرد: با همه این اوصاف جمهوری اسلامی بهترین و پاک‌ترین جوانان در دنیا را دارد.

منبع : مهر نیوز