دشمن به اتحاد و همبستگی ما چشم طمع دوخته است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت‌الاسلام سید محمد سیاح شامگاه چهارشنبه در آئین طلایه‌داران تبلیغ در سالن ولایت اردبیل اظهار کرد: این برنامه ارزشمند در آستانه ماه محرم با همراهی سپاه و سازمان تبلیغات اسلامی استان اردبیل برگزار شد تا ما بتوانیم همگرایی بیشتر را در بین مروجان شریعت و روحانیون پرتلاش شاهد و ناظر […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت‌الاسلام سید محمد سیاح شامگاه چهارشنبه در آئین طلایه‌داران تبلیغ در سالن ولایت اردبیل اظهار کرد: این برنامه ارزشمند در آستانه ماه محرم با همراهی سپاه و سازمان تبلیغات اسلامی استان اردبیل برگزار شد تا ما بتوانیم همگرایی بیشتر را در بین مروجان شریعت و روحانیون پرتلاش شاهد و ناظر باشیم.
وی این همایش را گردهمایی از جنس اتحاد و انسجام توصیف کرد و گفت: دشمن امروز به این اتحاد و همبستگی ما چشم طمع دوخته و سعی می‌کند به اشکال مختلف به این عرصه خدشه وارد کند.
رئیس بسیج اساتید، طلاب و روحانیون استان اردبیل عزاداری برای سیدالشهدا (ع) را دارای ارج و قرب بی‌نظیر توصیف کرد و افزود: در کنار این عزاداری‌ها، باید علما و روحانیون حاضر در مجالس و محافل عزای حسینی با اولویت و متناسب با محتویات زمان تبیین و روشنگری را انجام دهند.
حجت‌الاسلام سیاح در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: با بیان نقاط قوت و همچنین تلاش برای رفع نقاط ضعف، علما و روحانیون می‌توانند امیدواری و نشاط را در جامعه ایجاد کرده و به نوعی از جایگاه انزار به عنوان شغل نبوت به وظیفه خطیر خود به درستی عمل کنند.
رئیس بسیج اساتید، طلاب و روحانیون استان اردبیل اضافه کرد: روحانیون حاضر در مجالس و محافل حسینی قطعاً با اولویت جهاد تبیین سعی خواهند کرد تا دستاوردهای نظام اسلامی را تبیین کنند تا آحاد جامعه در جریان امور مختلف قرار گیرند.