دشمن وحدت بین دو ملت ایران و افغانستان را نشانه گرفته است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام سیدسعید حسینی با اشاره به فرارسیدن لیالی قدر و اهمیت آن اظهار داشت: این شب‌ها فرصت راز و نیاز با خدا و طلب استغفار و دعا برای همدیگر است. وی ضمن انتقاد به رفتار خانواده برخی از مسئولین برای خرید سیسمونی از کشور دیگر ابراز داشت: این مرام […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام سیدسعید حسینی با اشاره به فرارسیدن لیالی قدر و اهمیت آن اظهار داشت: این شب‌ها فرصت راز و نیاز با خدا و طلب استغفار و دعا برای همدیگر است.
وی ضمن انتقاد به رفتار خانواده برخی از مسئولین برای خرید سیسمونی از کشور دیگر ابراز داشت: این مرام و مسلک حضرت علی (ع) نیست و ما که دم از پیروی از ایشان میزنیم باید در عمل رهرو آموزه‌های آن حضرت باشیم.
نماینده ولی فقیه در منطقه کاشان با اشاره به برخی از تحرکات در دو کشور ایران و افغانستان تصریح کرد: در ایران و در حرم امام رضا (ع) با حمله تروریستی طلاب ایران را به شهادت می‌رسانند و در افغانستان به کنسولگری ایران در برخی از شهرهای این کشور حمله می‌کنند.
وی با بیان اینکه دشمن با این توطئه‌ها و دسیسه‌ها وحدت بین مردم ایران و افغانستان را نشانه گرفته‌اند، خاطرنشان کرد: باید با اقدامات و تصمیمات مناسب با این توطئه‌ها مقابله کرد و بهترین راه تقویت باورها و مشترکات بین دو ملت است.
حجت الاسلام حسینی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اتفاقات و حوادث در سرزمین‌های اشغالی گفت: رژیم اشغالگر صهیونیستی با اقدامات و فعالیت‌های تروریستی در حال دستگیری و همچنین در برخی از موارد شهادت فلسطینی‌ها است که متأسفانه این اقدامات از طرف برخی از کشورهای همسایه با هیچ واکنشی روبرو نشده است.
وی با اشاره به در پیش بودن روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان افزود: روز قدس روز اسلام است که باید همه ملت مسلمان و آزادیخواهان جهان برای مقابله با اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی فریاد بزند.
امام جمعه کاشان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه برخی از اقدامات ضد اسلام در کشور سوئد با ابتدایی‌ترین اصول احترام به عقاید دیگران متناقض است، تاکید کرد: دشمن و استکبار جهانی با این اقدامات اسلام را نشانه گرفته است که با واکنش به موقع مسلمانان انشاالله راهی جز شکست ندارد.
وی همچنین با اشاره به در پیش بودن سالروز واقعه طبس اضافه کرد: شکست این عملیات آمریکا ثابت کرد که هیچ قدرتی بالاتر از خواست و اراده خداوند نیست.

منبع : خبرگزاری مهر