دعوتنامه‌ای برای بانوان

سردبیر پرس/کرمانشاه مسئول بسیج جامعه زنان سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با دعوت از بانوان برای مشارکت گسترده در انتخابات، از آنها خواست خانواده های خود را هم برای حضور پرشور و آگاهانه در پای صندوق‌های رای ترغیب کنند. فرشته همتی در گفت وگو با سردبیر پرس، از شرکت در انتخابات به عنوان یک […]

سردبیر پرس/کرمانشاه مسئول بسیج جامعه زنان سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با دعوت از بانوان برای مشارکت گسترده در انتخابات، از آنها خواست خانواده های خود را هم برای حضور پرشور و آگاهانه در پای صندوق‌های رای ترغیب کنند.
فرشته همتی در گفت وگو با سردبیر پرس، از شرکت در انتخابات به عنوان یک تکلیف سیاسی و شرعی یاد کرد و افزود: بانوان به عنوان نیمی از جامعه به دلیل تاثیرگذاری بالا می توانند نقش اثرگذاری در ترغیب جامعه برای شرکت در انتخابات داشته باشند.
همتی تاکید کرد: از بانوان فرهیخته که همواره در کنار نظام بوده اند انتظار می رود این بار هم در جهت اقناع سازی خانواده خود و دیگران برای حضور پرشور در انتخابات به میدان آمده و زمینه حضور حداکثری در پای صندوق های رای را فراهم آورند.
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه مردم را برنده واقعی انتخابات عنوان کرد و گفت: با حماسه آفرینی مردم در پای صندوق‌های رای می توانیم به یک انتخاب درست که زمینه ساز تحول در کشور شود، امیدوار باشیم.
وی یادآوری کرد: چنانچه در انتخاب فرد اصلح به عنوان رئیس جمهور معیارهای اسلامی و انقلابی مدنظر قرار نگیرد، نتیجه دلخواه حاصل نخواهد شد و در چنین شرایطی دیگر جایی برای گله گذاری باقی نمی ماند.
همتی در ادامه اشاره ای هم به مطالبات بانوان از دولت آینده داشت و گفت: بانوان به عنوان قشری که تاثیرگذاری بالا در کشور دارند،  انتظار توجه بیشتر را از رئیس جمهور منتخب دارند.
وی گفت: امیدواریم با نگاه مثبت دولت آینده جایگاه و سهم بانوان در اقتصاد بیشتر شده و سوء استفاده از روحیه قناعت پذیری آنها را در آینده کمتر شاهد باشیم. 
انتهای پیام