دعوت از اقشار مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، موسی فکور عصر یکشنبه در جلسه هماهنگی ستاد روز قدس شهرستان فومن که در سالن اجتماعات فرماندار برگزار شد گفت: حیات جهان اسلام در این روز مطرح شد و فلسطینی که قبله اول مسلمانان بود، امروز نماد مظلومیت و عامل وحدت مسلمانان است. فرماندار فومن افزود: روز قدس منحصر به […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، موسی فکور عصر یکشنبه در جلسه هماهنگی ستاد روز قدس شهرستان فومن که در سالن اجتماعات فرماندار برگزار شد گفت: حیات جهان اسلام در این روز مطرح شد و فلسطینی که قبله اول مسلمانان بود، امروز نماد مظلومیت و عامل وحدت مسلمانان است.
فرماندار فومن افزود: روز قدس منحصر به فلسطین نیست و اگرچه مرکز توجه در این کشور است اما در این روز، مظلومیت جهان اسلام و لزوم اتحاد مسلمانان، مطرح است.
فکور با بیان این که تدبیر حضرت امام (ره) باعث شد قدس عزیز به موضوعی زنده و فراموش نشدنی در جهان تبدیل شود، تاکید کرد: اکنون با مطلوب شدن شرایط بهداشتی در کشور، فضای مناسبی جهت برگزاری هرچه باشکوه‌تر راهپیمایی روز قدس فراهم شده است.
فرماندار فومن با دعوت از آحاد مردم جهت حضور در این حرکت عظیم انقلابی در حمایت از قدس، افزود: فضاسازی شایسته با این مناسبت در دستور کار ادارات قرار بگیرد.
وی با بیان این که روز قدس روز استکبارستیزی است، اظهار کرد: همه مدیران و مردم در میهن اسلامی همسو با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب در این روز، انزجار خود از استکبار جهانی را به نمایش خواهند گذاشت.
حضور باشکوه در راهپیمایی قدس نمایش اعتراض جهان اسلام علیه ستمگران
فرمانده سپاه فومن در ادامه این جلسه، گفت: دین اسلام بر پایه عدل و عدالت استوار است و رسیدن به داد مظلوم بر اساس آموزه‌های دینی و حس انسان دوستی انجام می‌شود.
سرهنگ محسن جعفری با بیان اینکه بروز وقایع جهانی اخیر به ویژه حمایت اروپاییان از مردم اوکراین و نادیده گرفتن مردم کشورهای نظیر، یمن، فلسطین، افزود: روز جهانی قدس امسال به عنوان معیار عزت امت اسلامی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
وی با بیان اینکه حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس توطئه‌های دشمنان اسلام را خنثی می‌کند و معادلات سیاسی جهان را تحت تأثیر قرار می‌دهد، ادامه داد: ضرورت بزرگداشت روز قدس به عنوان صدای رسا و کوبنده امت اسلامی بر علیه مستکبرین عالم بر کسی پوشیده نیست.
سرهنگ جعفری با تاکید کرد: تحولات ناشی از فروپاشی داعش و شکست تروریست‌های تکفیری برای دستیابی به اهداف شوم خود از محور مقاومت و خیانت‌های اخیر برخی دولت‌های بی غیرت به ظاهر اسلامی در عادی سازی رابطه در رژیم جعلی صهیونیستی همراه با مواضع وقیحانه و شرم آور کاری را از پیش نبرده و هر روز بر عزت انقلاب و نظام افزوده می‌شود.
فرمانده سپاه فومن ادامه داد: باید برای حضور مردم در این مراسم معنوی از همه ظرفیت‌ها همچون فضای مجازی، رسانه‌ها، مراسم جمعی استفاده کرد زیرا حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس در تقویت جبهه مقاومت و یأس دشمن بسیار مؤثر است.
سرهنگ جعفری تاکید کرد: حضور با شکوه مردم در این راهپیمایی نمایش اعتراض و خروش جهان اسلام علیه ستمگران و اتحاد و همبستگی ملت‌های آزاده جهان در برابر بدخواهان اسلام خواهد بود.

منبع : خبرگزاری مهر