دعوت از مردم آذربایجان غربی برای شرکت در انتخابات ۲۸خردادماه

به گزارش سردبیر پرس، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه به همراه نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها و ائمه جمعه سراسر کشور از مردم آذربایجان غربی دعوت کرد تا با حضور حداکثری برای پیشرفت، اعتلا و اقتدار ایران اسلامی در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ شرکت کنند. نمایندگان مردم این استان نیز […]

به گزارش سردبیر پرس، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه به همراه نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها و ائمه جمعه سراسر کشور از مردم آذربایجان غربی دعوت کرد تا با حضور حداکثری برای پیشرفت، اعتلا و اقتدار ایران اسلامی در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ شرکت کنند.
نمایندگان مردم این استان نیز در مجلس خبرگان رهبری نیز با صدور بیانیه‌ای از مردم همیشه در صحنه و انقلابی آذربایجان غربی برای شرکت در انتخابات فردا ۲۸ خرداد دعوت کردند.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی هم در بیانیه‌ای عموم مردم غیور این استان را برای شرکت در انتخابات فردا دعوت کرد.
ائمه جمعه و جماعات آذربایجان غربی، قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه السلام، قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب ارتش، لشکر ۳ نیروی مخصوص حمزه علیه السلام، ستاد امر به معروف و نهی از منکر، صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی، دادگستری کل آذربایجان غربی، دفتر نظارت و بازرسی انتخابات آذربایجان غربی، نیروی انتظامی، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دقاع مقدس، شورای روحانیت، کانون مداحان، مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز بزرگ اسلامی، شورای خلیفه گری ارامنه، جهاد دانشگاهی، ستاد کنگره ملی بزرگداشت ۱۲ هزار شهید آذربایجان غربی، تعزیرات حکومتی، سازمان جهادکشاورزی و سایر نهادها، ادارات و سازمان‌ها نیز مردم را به حضوری گسترده و باشکوه برای پاسخی دندان شکن به دشمنان ایران اسلامی فراخواندند.

منبع : مهر نیوز