دعوت ۲ قایقران کردستانی به اردوی تیم ملی روئینگ و آبهای آرام کشور

فرشید شاه محمدی در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: مرحله جدید اردوی تیم‌های ملی آب‌های آرام و روئینگ برای حضور موفق در بازی‌های آسیایی و مسابقات کسب سهمیه المپیک از روز پنجشنبه ۱۵ دی در دریاچه آزادی آغاز می‌شود و تا پنجم بهمن ماه ادامه خواهد داشت. وی افزود: بر این […]

فرشید شاه محمدی در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: مرحله جدید اردوی تیم‌های ملی آب‌های آرام و روئینگ برای حضور موفق در بازی‌های آسیایی و مسابقات کسب سهمیه المپیک از روز پنجشنبه ۱۵ دی در دریاچه آزادی آغاز می‌شود و تا پنجم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
وی افزود: بر این اساس در ماده کانو بخش آب‌های آرام «شاهو ناصری» قایقران نام آشنای کردستانی به همراه چهار ملی پوش دیگر به پانزدهمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی آب‌های آرام کشور دعوت شده‌اند.
شاه محمدی خاطرنشان کرد: همچنین با دعوت سرمربی تیم ملی روئینگ آقایان کشور شیرزاد قادری از کردستان، میلاد اله‌وردیان از آذربایجان غربی، امیرحسین محمودپور از گیلان و حمیدرضا رضوانی از تهران نفرات دعوت شده به این مرحله از اردوی تیم ملی روئینگ بزرگسالان کشور هستند که از روز ۱۵ دیماه تمرینات آمادگی خود را آغاز خواهند کرد.

منبع : مهر نیوز