دفاع مقدس رکن اصلی ادامه حیات انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار محمد عبدالله پور عصر سه شنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان، اظهار کرد: دفاع مقدس مسئله مهمی برای ادامه حیات انقلاب است و اگر از فرهنگ دفاع مقدس به درستی استفاده کنیم همه مشکلات حل می‌شود. فرمانده سپاه قدس […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار محمد عبدالله پور عصر سه شنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان، اظهار کرد: دفاع مقدس مسئله مهمی برای ادامه حیات انقلاب است و اگر از فرهنگ دفاع مقدس به درستی استفاده کنیم همه مشکلات حل می‌شود.
فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس با وحدت و رهبری امام، بزرگترین و سخت‌ترین جنگ را با پیروزی پشت سر گذاشتیم، افزود: این تجارب ارزشمند حاصل از خودگذشتگی بسیار است.
وی با اشاره به اینکه شهدا با خون خود اهداف انقلاب را پیش بردند، تصریح کرد: در جنگ ابهت ابرقدرت‌ها را شکستیم و به همه نشان دادیم در اوج مظلومیت روی پای خود می‌ایستیم.
سردار عبدالله پور با بیان اینکه اگر کشور با وجود تحریم‌ها روی پای خود ایستاده، حاصل تجارب کسب شده از دوران دفاع مقدس است، ادامه داد: از برکت دفاع مقدس سرزمین غصب شده فلسطین را نیز به مردم این سرزمین برمی‌گردانیم.
فرمانده سپاه قدس گیلان ضمن قدردانی از زحمات مدیرکل پیشین حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گیلان، گفت: همه ما صادقانه کنار مدیرکل جدید این سازمان می‌ایستیم و از وی حمایت می‌کنیم.
وی با ابراز امیدواری از شتاب گرفتن روند تکمیل باغ موزه دفاع مقدس، بیان کرد: موزه دفاع مقدس محلی مناسب برای انتقال فرهنگ آن دوران است.

منبع : خبرگزاری مهر