دهه فجر فرصتی برای امیدآفرینی/ کاستی و ضعف‌ها رفع شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت‌الاسلام عباس امینی صبح سه‌شنبه در دیدار با مسئولان شهرستان شاهرود به مناسبت آغاز دهه فجر به میزبانی دفتر خود ضمن بیان اینکه شروع سال معنوی با شب‌های قدر، سال شمسی با بهار و انقلاب با دهه فجر و ۲۲ بهمن است، ابراز داشت: همان طور که در برخی ایام […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت‌الاسلام عباس امینی صبح سه‌شنبه در دیدار با مسئولان شهرستان شاهرود به مناسبت آغاز دهه فجر به میزبانی دفتر خود ضمن بیان اینکه شروع سال معنوی با شب‌های قدر، سال شمسی با بهار و انقلاب با دهه فجر و ۲۲ بهمن است، ابراز داشت: همان طور که در برخی ایام سال ضعف و کاستی‌ها را بررسی و برای نقاط قوت خود تلاش می‌کنیم می‌بایست در چهل و سومین بهار انقلاب نیز مسئولان کارنامه خود برا موردبررسی قرار دهند.
وی بابیان اینکه دهه فجر باید فرصتی برای امیدآفرینی و روشنگری در بین مردم باشد، افزود: مسئولان موظف هستند که عملکرد یک ساله حوزه خودشان را به گوش مردم برسانند و مردم به عنوان ولی نعمتان انقلاب می‌بایست در جریان امور قرار گیرند.
امام جمعه شاهرود بابیان اینکه علیرغم همه توفیقات و خدمات صورت گرفته در طی چهل‌وسه سال عمر انقلاب اما هنوز شاهد کاستی و ضعف‌ها در بین مسئولان و عملکرد آن‌ها هستیم، ابراز داشت: این نواقص می‌بایست برطرف شود و خدمت به مردم در اولویت امور باشد.
امینی بابیان اینکه جهاد تبیینی با خدمت به مردم کام‌ها را شیرین‌تر می‌کند، تصریح کرد: معتقدیم خدمات به مردم باید برای رضایت خدا و خشنودی ولی عصر (ج) باشد که تحقق آن در عمل و خدمت مسئولان عملیاتی خواهد شد.
وی افزود: از مسئولان دستگاه‌های اجرایی و مدیران انتظار می‌رود تا برای اجرای نماز اول وقت حساسیت لازم را داشته باشند چراکه بخشی از پاسداری انقلاب در برپایی نماز و خدمت به مردم محقق می‌شود.