دورهمی‌های خانوادگی مهمترین عامل افزایش بستری‌های کرونایی در دشتی

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عبدالله نادری ظهر دوشنبه در نشست با رئیس تبلیغات اسلامی و شورای هیئت‌های مذهبی این شهرستان ضمن تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه از تلاش‌های صورت گرفته در شرایط کرونایی تقدیر کرد و اظهار داشت: با توجه به افزایش تعداد بستری شدگان در سطح شهرستان انتظار داریم همچون گذشته این […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عبدالله نادری ظهر دوشنبه در نشست با رئیس تبلیغات اسلامی و شورای هیئت‌های مذهبی این شهرستان ضمن تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه از تلاش‌های صورت گرفته در شرایط کرونایی تقدیر کرد و اظهار داشت: با توجه به افزایش تعداد بستری شدگان در سطح شهرستان انتظار داریم همچون گذشته این همکاری‌ها ادامه داشته باشد.
وی افزود: در حال حاضر دورهمی های خانوادگی مهمترین عامل افزایش تعداد بستری شدگان و مبتلایان در سطح شهرستان هستند که انتظار داریم مردم به این موضوع توجه جدی داشته باشند.
نادری با اشاره به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، ادامه داد: همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان مکلف هستند در راستای تحقق شعار سال پشتیبانی‌های لازم از تولید داشته باشند.
وی اضافه کرد: در سال گذشته علی رغم همه مشکلات و کمبودها کارهای خوبی در حوزه تولید در سطح شهرستان صورت گرفته و در این زمینه در استان پیشتاز بودیم و در سال جاری نیز تلاش داریم این رویه ادامه داشته باشد.