دوره بازآموزی داوری پارا تنیس روی میز با حضور رئیس کمیته جهانی

به گزارش سردبیر پرس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، دوره بازآموزی داوری پارا تنیس روی میز با حضور «کانستانتینا کروتا» رئیس یونانی کمیته پاراتنیس روی میز فدراسیون جهانی بصورت وبیناری برای افزایش اطلاعات داوران کشورمان برگزار شد. در آغاز این دوره پیمان حسنی دبیر فدراسیون تنیس روی میز […]

به گزارش سردبیر پرس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، دوره بازآموزی داوری پارا تنیس روی میز با حضور «کانستانتینا کروتا» رئیس یونانی کمیته پاراتنیس روی میز فدراسیون جهانی بصورت وبیناری برای افزایش اطلاعات داوران کشورمان برگزار شد.
در آغاز این دوره پیمان حسنی دبیر فدراسیون تنیس روی میز از خانم کروتا برای حضور در این دوره تشکر کرد و گفت: ایران با داشتن ۱۶۴ داور بین المللی با بج سفید، ۵ داور با بج آبی که دو داور نیز در حال طی فرآیند دریافت بج آبی هستند و یک سرداور بین المللی فعالیت خوبی در بخش داوری داشته است و امیدواریم با برگزاری این دوره ها و افزایش سطح اطلاعات داوران به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنیم.
دبیر فدراسیون همچنین از خانم ها لیموچی، رضایی، آقامیری و خانی و آقای میرزایی که برای برگزاری این دوره تلاش کردند تشکر نمود.
در این جلسه مجازی که با حضور ۳۷ داور کشورمان برگزار شد سیما لیموچی رئیس کمیته پاراتنیس روی میز فدراسیون، سیمین رضایی سرپرست کمیته سرداوران و داوران و حوری آقامیری رئیس دپارتمان آموزش نیز حضور داشتند که آخرین قوانین و مقررات داوری مربوط به جانبازان و معلولین بررسی شد.