دولت باکو مسیر غلط خود را اصلاح کند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمدرضا میرتاج‌الدینی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۸ مهرماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی خطاب به دولتمردان باکو، گفت: ایران اسلامی در ۴۰ سال گذشته برادری خود را به شما اثبات کرده و لازم است رویه‌های غلطی را که در پیش گرفته‌اید، اصلاح کنید. وی ادامه داد: «الهام علی‌اُف» […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمدرضا میرتاج‌الدینی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۸ مهرماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی خطاب به دولتمردان باکو، گفت: ایران اسلامی در ۴۰ سال گذشته برادری خود را به شما اثبات کرده و لازم است رویه‌های غلطی را که در پیش گرفته‌اید، اصلاح کنید.
وی ادامه داد: «الهام علی‌اُف» اخیراً با پهپاد اسرائیلی عکس یادگاری گرفته درحالی‌که ‌رژیم صهیونیستی، دشمن مسلمانان و این اقدام رئیس‌جمهور آذربایجان مایه ننگ است.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی افزود: پهپادهای جمهوری اسلامی ایران سال‌ها در آسمان جبهه مقاومت در حال پرواز و خواب را از اسرائیل و صهیونیست‌های جنایتکار ربوده است.
میرتاج‌الدینی تأکید کرد: ‌رژیم صهیونیستی دشمن همه مسلمانان جهان است و عکس یادگاری رئیس‌جمهور جمهوری آذربایجان با پهباد اسرائیلی برای مسلمانان جهان قابل قبول نیست.

منبع : خبرگزاری مهر