دولت برای رفع مشکلات استان بوشهر مصمم است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر جمعه در نشست بررسی وضعیت اجرای پروژه راه‌آهن بوشهر- شیراز اظهار داشت: اتصال استان بوشهر به خطر ریل سراسری مطالبه بحق مردم این استان است. وی پیشرفت ۲۰ درصدی پروژه راه‌آهن بوشهر را غیر قابل قبول دانست و بیان کرد: تسریع در روند […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر جمعه در نشست بررسی وضعیت اجرای پروژه راه‌آهن بوشهر- شیراز اظهار داشت: اتصال استان بوشهر به خطر ریل سراسری مطالبه بحق مردم این استان است.
وی پیشرفت ۲۰ درصدی پروژه راه‌آهن بوشهر را غیر قابل قبول دانست و بیان کرد: تسریع در روند تکمیل این پروژه مهم ضروری است و مسئولان مربوطه باید برای تحقق این مهم تلاش مضاعفی داشته باشند.
رئیس جمهور به ظرفیت‌های عظیم استان بوشهر در زمینه‌های مختلف اشاره کرد و ادامه داد: با این همه ظرفیت، وجود مشکلاتی همچون کم‌ابی در دشتستان غیرقابل قبول است و باید شرایط مناسبی برای آرامش مردم فراهم شود.
وی با اشاره به اینکه تأخیر در اجرای پروژه‌ها موجب اتلاف منابع و فرسودگی تجهیزات می‌شود تصریح کرد: برای اتمام پروژه‌ها باید همت جدی وجود داشته باشد و اعتبارات این پروژه حتماً در بودجه سال آینده گنجانده شود.
آیت‌الله رئیسی با اشاره به اینکه دولت برای رفع مشکلات استان بوشهر مصمم است تصریح کرد: تلاش و پیگیری لازم را خواهیم کرد تا طرح‌هایی را که در سطح استان بوشهر به سرانجام نرسیده، پیگیری و نهایی کنیم.

منبع : مهر نیوز