دولت بغداد روابط خود با عادی‌سازان روابط با تل آویو را قطع کند

به گزارش سردبیر پرس به نقل از بغداد الیوم، «حسن سالم» نماینده پارلمان عراق امروز دوشنبه به جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در اراضی اشغالی واکنش نشان داد. بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: دولت عراق باید روابط خود با عادی سازان روابط با رژیم صهیونیستی را هرچه سریع‌تر قطع کند. این […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از بغداد الیوم، «حسن سالم» نماینده پارلمان عراق امروز دوشنبه به جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در اراضی اشغالی واکنش نشان داد.
بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: دولت عراق باید روابط خود با عادی سازان روابط با رژیم صهیونیستی را هرچه سریع‌تر قطع کند.
این نماینده پارلمان عراق در ادامه یادآور شد: کسانی که روابط خود با رژیم صهیونیستی را عادی سازی کرده اند، در قتل و کشتار مردم بی گناه فلسطین شریک تل آویو هستند. بنابراین، دولت بغداد باید روابط خود با آنها را قطع کند.
گفتنی است، از زمان آغاز تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به غیرنظامیان فلسطینی در غزه، سران کشورهای عربی جز صدور بیانیه‌های محکومیت اقدام عملی دیگری انجام نداده اند.
این درحالی است که وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که شمار شهدای فلسطینی در حملات رژیم اشغالگر به ۲۰۰ نفر از جمله ۵۸ کودک و ۳۵ زن رسیده است. همچنین در این مدت ۱۳۰۰ فلسطینی زخمی شدند.