دولت توان مدیریت کارهای کوچک را ندارد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علی بابایی کارنامی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی اخطار قانون اساسی،گفت: جای تاسف دارد که مردم با وجود کرونا در صف های طولانی مرغ ایستادند و اگر رئیس جمهور در ابتدای مجلس یازدهم در صحن علنی حاضر می شد و به سوال نمایندگان پاسخ می داد، قطعا […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علی بابایی کارنامی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی اخطار قانون اساسی،گفت: جای تاسف دارد که مردم با وجود کرونا در صف های طولانی مرغ ایستادند و اگر رئیس جمهور در ابتدای مجلس یازدهم در صحن علنی حاضر می شد و به سوال نمایندگان پاسخ می داد، قطعا مردم تا ساعت ۱۱ شب در صف مرغ نمی ایستادند.
وی بیان کرد: وزیر صمت و جهاد کشاورزی تصمیمی در مورد توزیع محصولات در بازار اتخاذ کردند که رئیس جمهور کاملا دیکتاتورانه «وتو» کرد.
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آقای روحانی! من فکر می کنم اگر شما استعفا دهید به دولت خدمت می کنید و بهتر است بگویید که توان اداره یک کار کوچک حتی توزیع مرغ را هم ندارید.
کارنامی تصریح کرد: مجلس در راس امور است اما دولت هر کاری انجام می دهد و رئیس جمهور هم فکر می کند که کل مملکت دست او است و بهتر است در این شرایط سوال و استیضاح رئیس جمهور در دستور کار قرار گیرد.