دولت سیزدهم برای جوانی جمعیت و افزایش ازدواج تلاش کند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی ظهر پنجشنبه در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اراک با بیان اینکه نمونه‌های اقدامات و تحولات دولت جدید در امر سلامت مشهود است، اظهار کرد: امید است ملت ایران با تزریق دوز سوم واکسن و رعایت پروتکل‌ها در مقابل سویه امیکرون […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی ظهر پنجشنبه در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اراک با بیان اینکه نمونه‌های اقدامات و تحولات دولت جدید در امر سلامت مشهود است، اظهار کرد: امید است ملت ایران با تزریق دوز سوم واکسن و رعایت پروتکل‌ها در مقابل سویه امیکرون هوشیارانه عمل کرده و تعداد اموات از این میزان نیز کمتر شده و شاهد بیمه شدن کشور باشیم.
وی با اشاره به نرخ پایین باروری در استان مرکزی، گفت: از دولت جدید خواهشمندیم در خصوص جوانی جمعیت و افزایش ازدواج و زاد و ولد اقداماتی انجام دهند هرچند این اقدامات دارای هزینه‌هایی برای دولت است.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: دولت موظف است با حمایت از جریانات مثبت و تشویق نخبگان ادبیات و فرهنگیان و همچنین حمایت گروه‌های مشخص در مقابل تبلیغات ضد کشور و ضد اسلام که توسط رسانه‌های خارجی در حال گسترش است ایستادگی کند.
دری نجف آبادی گفت: از دولت جدید در استان مرکزی انتظار کار عظیم در حوزه‌های فرهنگ، انقلاب و اهل بیت علیهم السلام در راستای گسترش، تعمیق، صیانت و حفاظت از فرهنگ را داریم.
وی ادامه داد: لازم است در فضای مجازی مراقب اقدامات دشمنان که دارای ظرفیت، پول و امکانات بسیاری هستند، باشیم.
خطیب نماز جمعه اراک اظهار کرد: کار، تلاش، مجاهدت، بهره برداری و سخت کوشی در امور اقتصادی موجب گسترش و بهبود اقدامات فرهنگی نیز خواهد شد.
منبع : مهر نیوز