دولت مصمم به اجرای طرح توسعه بیمارستان پورسینای آشخانه است

بهروز رحیمی بامداد روز سه‌شنبه در سفر به خراسان شمالی از بیمارستان پورسینای آشخانه بازدید کرد و اظهار داشت: اجرای پروژه توسعه‌ای بیمارستان به دلایل مختلف فنی و غیرفنی با تأخیر غیرمنطقی مواجه شده بود که خوشبختانه اخیراً روند اجرای آن از سر گرفته شده است. وی افزود: با نگاه خوب مجموعه دانشگاه علوم پزشکی […]

بهروز رحیمی بامداد روز سه‌شنبه در سفر به خراسان شمالی از بیمارستان پورسینای آشخانه بازدید کرد و اظهار داشت: اجرای پروژه توسعه‌ای بیمارستان به دلایل مختلف فنی و غیرفنی با تأخیر غیرمنطقی مواجه شده بود که خوشبختانه اخیراً روند اجرای آن از سر گرفته شده است.
وی افزود: با نگاه خوب مجموعه دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی به حوزه سلامت، نمایندگان مجلس و نیز مسئولان شهرستانی، این پروژه به عنوان یکی از کارهای مهم و اساسی وزارت بهداشت در شهرستان مانه و سملقان، مورد توجه ما قرار دارد.
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت بهداشت تصریح کرد: تأمین پزشک متخصص از دیگر دغدغه‌ها برای این پروژه است که وزارت بهداشت خود را متعهد به رفع این دغدغه می‌داند و به دستور وزیر بهداشت تصمیمات جدی برای حوزه بهداشت و درمان استان در این سفر گرفته خواهد شد.
رحیمی گفت: مصمم هستیم تا پایان سال جاری فاز اول پروژه توسعه‌ای بیمارستان پورسینا به اتمام برسد و کارهای درمانی خود را آغاز کند و برای ارتقای آن به ۹۶ تختخواب نیز پیگیری‌ها در سازمان برنامه و بودجه انجام خواهد شد تا مجوز کمیسیون ماده ۲۳ آن اخذ شود.
وی در پایان بیان داشت: در وزارت بهداشت به این جمع‌بندی رسیده‌ایم که بیمارستان ۹۶ تختخوابی نیاز منطقه و شهرستان مانه و سملقان است و حتماً به نتیجه خواهد رسید.

منبع : خبرگزاری مهر