دولت نسبت به پرداخت خسارت ۲ هزار میلیاردی سیل یزد اقدام کند

به گزارش سردبیر پرس، محمدصالح جوکار در صحن علنی مجلس در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی و سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: متاسفانه با وجود سرمازدگی که ابتدای امسال رخ داد، تاکنون هنوز خسارتی به کشاورزان پرداخت نشده است. نمیدانم کشاورزانی که خسارت به آنها پرداخت می شود و در گذشته از برکات محصولات […]

به گزارش سردبیر پرس، محمدصالح جوکار در صحن علنی مجلس در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی و سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: متاسفانه با وجود سرمازدگی که ابتدای امسال رخ داد، تاکنون هنوز خسارتی به کشاورزان پرداخت نشده است. نمیدانم کشاورزانی که خسارت به آنها پرداخت می شود و در گذشته از برکات محصولات خود بهره مند می شدند، چگونه معیشت خود را باید اداره کنند.
وی با اشاره به اینکه خسارت های ۲ هزار میلیاردی سیل و طوفان در استان یزد بیان کرد: متاسفانه سازمان برنامه و بودجه در این زمینه اقدامی نکرده و باید در هیات دولت تصویب و این وجوه پرداخت شود.
جوکار با اشاره به عدم اجرای طرح رتبه بندی معلمان پس از گذشت چهار ماه از سال ۱۴۰۱ افزود: متاسفانه اقدامی برای اجرای قانون رتبه بندی معلمان نشد همچنین بودجه لازم را در نظر نگرفتند و در این زمینه از رئیس جمهور انتظار داریم دستور دهند که بدون فوت وقت ضمن اصلاح و ابلاغ آئین نامه رتبه بندی، سازمان برنامه و بودجه اعلام کند تا بودجه لازم را اختصاص دهند.

منبع : مهر نیوز