دوم آذرماه زمان میزبانی قم در لیگ دسته اول تپانچه ایران اعلام شد

محمد جواد متقیان نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: ۵ تیم در تپانچه بانوان و ۶ تیم در تپانچه آقایان از ۲ آذر ماه رقابت خود را در قم آغاز می‌کنند. رییس هیات تیراندازی استان قم گفت: هیات تیراندازی استان قم از سوی فدراسیون تیراندازی کشور به عنوان مدیر منطقه یک مسابقات […]

محمد جواد متقیان نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: ۵ تیم در تپانچه بانوان و ۶ تیم در تپانچه آقایان از ۲ آذر ماه رقابت خود را در قم آغاز می‌کنند.
رییس هیات تیراندازی استان قم گفت: هیات تیراندازی استان قم از سوی فدراسیون تیراندازی کشور به عنوان مدیر منطقه یک مسابقات لیگ دسته اول تپانچه بادی کشور انتخاب شده است.
وی اظهار داشت: شانزدهمین دوره لیگ دسته اول تفنگ و تپانچه بادی ایران به شکل منطقه‌ای توسط هیات‌های استانی در ۵ منطقه برگزار می شود.
رییس هیات تیراندازی استان قم ادامه داد: در پایان مسابقات هر منطقه، تیم قهرمان با تیم‌های برتر مناطق دیگر در مجموعه ورزشی آزادی تهران رقابت خواهد کرد.
متقیان نژاد با بیان اینکه مسابقات لیگ دسته یک تیراندازی کشور در بهمن ماه امسال خاتمه می یابد افزود: تیم های قم، تهران، مرکزی، البرز، همدان و قزوین در منطقه یک قرار دارند.

منبع : مهر نیوز