دُربین معاون قضائی امور هیات عمومی و تخصصی دیوان عدالت اداری شد

به گزارش سردبیر پرس، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری در اولین جلسه هیأت عمومی در سال جدید، به جایگاه و عظمت مناجات شعبانیه اشاره کرد و گفت: مناجات شعبانیه از دعاهایی است که همه ائمه این مناجات را می‌خواندند، و این دلیل بر بزرگی و عظمت این مناجات است. […]

به گزارش سردبیر پرس، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری در اولین جلسه هیأت عمومی در سال جدید، به جایگاه و عظمت مناجات شعبانیه اشاره کرد و گفت: مناجات شعبانیه از دعاهایی است که همه ائمه این مناجات را می‌خواندند، و این دلیل بر بزرگی و عظمت این مناجات است.
رئیس دیوان عدالت اداری به فرازی از مناجات شعبانیه اشاره کرد و افزود: در هر قسمت این مناجات شریفه، عطیه‌ای از خداوند بخشنده، مسالت گردیده که هر یک بدیع و در مطلوبیت کامل است. این ویژگی در عموم دعاها و مناجات‌هایی که از پیامبر اکرم (ص) به ما رسیده مشهود است.
در این مراسم و به موجب ابلاغ ریاست محترم قوه قضائیه و حکم ریاست محترم دیوان عدالت اداری، مهدی دُربین به عنوان معاون قضائی در امور هیأت عمومی و هیأت‌های تخصصی دیوان عدالت اداری، منصوب شدند.
گفتنی است مهدی دُربین به مدت ده سال مدیرکل هیأت عمومی و هیأت‌های تخصصی دیوان عدالت اداری بوده است.