دیدار دانش‌آموزان با خانواده شهدا تاثیرگذار است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سید محمد هادی احمدی‌طبا ظهر یک‌شنبه در جلسه برنامه‌ریزی هفته دفاع مقدس اظهار داشت: به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان اردستان برنامه‌های مختلفی نظیر غبارروبی مزار شهدا، یادواره شهدا و غیره برگزار خواهد شد که در این شهرستان خوشبختانه طی یک‌سال گذشته یادواره‌های شهدا بسیاری برگزار شده است. وی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سید محمد هادی احمدی‌طبا ظهر یک‌شنبه در جلسه برنامه‌ریزی هفته دفاع مقدس اظهار داشت: به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان اردستان برنامه‌های مختلفی نظیر غبارروبی مزار شهدا، یادواره شهدا و غیره برگزار خواهد شد که در این شهرستان خوشبختانه طی یک‌سال گذشته یادواره‌های شهدا بسیاری برگزار شده است.
وی افزود: افتتاحیه کنگره شهدا و نواختن زنگ مهر و مقاومت از جمله برنامه‌های ابلاغ شده ویژه هفته دفاع مقدس است که انشالله انجام خواهد شد و امیدواریم که برنامه‌های این هفته در شهرستان به صورت ویژه و به خوبی برگزار شود.
فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: برگزاری یادواره شهدا، شب شعر و رزمایش بازسازی عملیات بیت المقدس در شهر زواره از جمله برنامه‌های شهرستانی هفته دفاع مقدس بوده همچنین رژه حماسی نیز به مناسبت هفته دفاع مقدس در اردستان برگزار خواهد شد.
احمدی‌طبا تصریح کرد: دیدار دانش‌آموزان با خانواده‌های شهدا تأثیرگذار است ولی یک نکته مهم نیز وجود دارد که باید دانش‌آموزان خانه شهید و خانواده او را نیز ببینند بنابراین خوب است این دیدارها در محل خانه شهید انجام شود.
وی یادآور شد: شهرداری‌ها و بخشداری‌های شهرستان نسبت به سازماندهی پرچم‌های گلزار شهدا اقدام کنند و پرچم‌های جدید جایگزین شود همچنین مجموعه بنیاد شهید یک اردوی ویژه فرزندان شهدا را برگزار کند.
سرهنگ پاسدار روح الله صنعتکار، فرمانده سپاه اردستان نیز گفت: هفته دفاع مقدس سال جاری به دلیل اینکه بعد از سالگرد اغتشاشات سال گذشته است که خوشبختانه با حضور نیروهای امنیتی، نظامی و هوشیاری مردم با وجود تبلیغات فراوان دشمن، اتفاق خاصی صورت نگرفت، باید به طور ویژه و با قوت برنامه‌ها را برگزار کرد.
وی یادآور شد: روز اول هفته دفاع مقدس جمعه ۳۱ شهریور ماه مصادف با آغاز حمله رژیم بعث عراق به ایران اسلامی است که در سال جاری این روز به نام پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت نامگذاری شده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان بیان کرد: وظیفه داریم که در راستای پاسداشت زحمات رزمندگان، شهدا و ایثارگران جنگ تحمیلی در ایام هفته دفاع مقدس برنامه‌هایی برگزار کنیم.
صنعتکار تصریح کرد: در هفته دفاع مقدس بالغ بر ۲۰ برنامه شاخص و بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه در زمینه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی، نظامی و نظایر آن در شهرستان اردستان اجرا خواهد شد.

منبع : خبرگزاری مهر