دیدار مردمی رییس جمهور در بندرعباس برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حبیب بهادری عصر سه شنبه ۱۰ بهمن ماه در نشستی با اشاره به دور دوم سفر هیات دولت به استان هرمزگان اظهارداشت: آیت الله رییسی، رییس جمهور مردمی روز پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه همزمان نخستین روز از دهه مبارک فجر به هرمزگان سفر خواهد کرد. وی افزود: رییس جمهور پس […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حبیب بهادری عصر سه شنبه ۱۰ بهمن ماه در نشستی با اشاره به دور دوم سفر هیات دولت به استان هرمزگان اظهارداشت: آیت الله رییسی، رییس جمهور مردمی روز پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه همزمان نخستین روز از دهه مبارک فجر به هرمزگان سفر خواهد کرد.
وی افزود: رییس جمهور پس از ورود به بندرعباس و شرکت در آیین‌های پیش‌بینی شده و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و زیرساختی هرمزگان با مردم دیدار خواهد کرد.
فرماندار بندرعباس، تاکیدکرد: دیدار رییس جمهور با آحاد مختلف مردم هرمزگان ساعت ۱۵:۳۰ در بوستان غدیر موسوم به زیر پرچم خواهد بود و مردم شریف استان و شهر بندرعباس می‌توانند با حضور در این نقطه با رییس جمهور مردمی دیدار کنند.
بهادری خاطرنشان‌کرد: از مردم دعوت می‌شود در این دیدار مردمی حضور بهم رسانند ضمن اینکه میزهای ارتباطات مردمی در حاشیه دیدار رییس جمهور جهت دریافت نامه‌های مردم به رییس جمهور پیش‌بینی شده است.