دیدار میراسماعیلی با نایب رئیس اتحادیه آسیا

به گزارش سردبیر پرس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، مسابقات جودو قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در حالی از صبح امروز سه شنبه در کشور قرقیزستان آغاز خواهد شد که پیش از شروع رسمی این رویداد آسیایی، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو کشورمان در هتل «اورین» شهر بیشکک جلسات و رایزنی‌های بسیار خوبی […]

به گزارش سردبیر پرس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، مسابقات جودو قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در حالی از صبح امروز سه شنبه در کشور قرقیزستان آغاز خواهد شد که پیش از شروع رسمی این رویداد آسیایی، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو کشورمان در هتل «اورین» شهر بیشکک جلسات و رایزنی‌های بسیار خوبی را با مسئولین و رؤسای فدراسیون‌ها انجام می‌دهد.

در همین راستا نیز جلسه صمیمانه ای با «باغدارساروف» همتای ازبکستانی خود، عضو کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون جهانی و عضو هیأت رئیسه اتحادیه جودو آسیا داشت.

در این جلسه هر دو طرف در مورد مسائل مختلف جودوی ایران و دنیا بحث، گفت و گو و تبادل نظر کردند. «باغدارساروف» عضو کمیته مسابقات فدراسیون جهانی در این جلسه قول هرگونه همکاری و کمک به جودوی ایران را داد. این دیدار بسیار صمیمی و دوستانه در هتل «آورین» برگزار شد و هر دو طرف در مورد مسائل مهم جودوی ایران با هم گفت و گو کردند.

رقابتهای جودو قهرمانی آسیا از امروز به میزبانی قرقیزستان آغاز می‌شود.