دید در خوزستان به ۲۰ متر رسید

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مه گرفتگی شدید امروز هم مثل روزهای قبل بر شهرهای مختلف خوزستان سایه افکنده و تردد را با مشکل مواجه کرده است. بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان خوزستان صبح امروز دید افقی در شهرستان گتوند در شمال استان خوزستان به ۲۰ متر و در دزفول به ۳۰ متر […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مه گرفتگی شدید امروز هم مثل روزهای قبل بر شهرهای مختلف خوزستان سایه افکنده و تردد را با مشکل مواجه کرده است.
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان خوزستان صبح امروز دید افقی در شهرستان گتوند در شمال استان خوزستان به ۲۰ متر و در دزفول به ۳۰ متر رسیده است.
در همین مدت افقی در شهرهای اهواز، بستان، ماهشهر و شوش به ۵۰ متر رسیده است. این شرایط در شهرهای شوشتر، شادگان و هندیجان به ۱۰۰ متر رسیده است.
به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، در همین زمینه رئیس پلیس راه خوزستان از مه آلود بودن و لغزندگی جاده‌ها خبر داد و تاکید کرد: حرکت با سرعت مطمئنه یک ضرورت برای پیشگیری از وقوع حوادث رانندگی است.
سرهنگ رضا دولتشاهی با اعلام این خبر بیان کرد: اغلب راه‌های اصلی و فرعی خوزستان به خصوص مناطق کوهستانی شمال شرق خوزستان مه‌آلود هستند و از این رو حرکت با سرعت مطمئنه یک ضرورت برای پیشگیری از وقوع حوادث رانندگی است.