دیوار گیتی‌پسند جلو شهرداری را گرفت

سردبیر پرس/اصفهان گیتی‌پسند اولین دیدار رقابت‌های لیگ برتر را با پیروزی ۳ امتیازی پشت سر گذاشت. تیم والیبال گیتی‌پسند در چارچوب هفته نخست رقابت‌های لیگ‌برتر والیبال امروز، ۳۰ مهر در خانه میزبان شهرداری ارومیه بود که این دیدار خانگی با حساب ۳ بر صفر به سود اصفهان میزبان به پایان رسید. دست اول این بازی […]

سردبیر پرس/اصفهان گیتی‌پسند اولین دیدار رقابت‌های لیگ برتر را با پیروزی ۳ امتیازی پشت سر گذاشت.
تیم والیبال گیتی‌پسند در چارچوب هفته نخست رقابت‌های لیگ‌برتر والیبال امروز، ۳۰ مهر در خانه میزبان شهرداری ارومیه بود که این دیدار خانگی با حساب ۳ بر صفر به سود اصفهان میزبان به پایان رسید.
دست اول این بازی از ابتدا با برتری شاگردان عقیلی آغاز شد و با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به سود میزبان به پایان رسید.
دست دوم را مهمان ارومیه‌ای متفاوت آغاز کرد و توانست اختلافی ۳ امتیازه ایجاد کند، اما قرمزپوشان اصفهان در امتیاز ۱۰ کار را به تساوی کشاندند و تا امتیاز ۱۷ هم‌پا هم پیش رفتند. این بار نوبت شهرداری بود تا دوباره فاصله‌ای ۲ امتیازه ایجاد کند و تا گیتی‌ها مجبور به وقت استراحت و تعویض شدند. تعویض طلایی گیتی و آمدن ابولفضل مهدیان، ستاره ملی‌پوش نوجوانان گیتی‌پسند آن‌ها را یک امتیاز پیش انداخت. اما باز هم نماینده اصفهان توانستد کار را به تساوی بکشاند. تقابل حساس دو تیم تا امتیاز ۲۶ ادامه داشت و در نهایت گیتی‌ها ۲۹ بر ۲۷ پیروز این دست پایاپای شد.
بازی نزدیک دو تیم در ست سوم نیز ادامه داشت و هر دو تیم گام به گام هم پیش رفتند.
در این میان نمایندگان بلندقامت اصفهان با چند دفاع تماشایی توانستند ۳ امتیاز جلو بیفتند و در نهایت ۲۵ بر ۱۹ به پیروز این ست و دیدار شدند.
انتهای پیام 
منبع : ایسنا